Refúgio do Santa

Calheta, Lombo do Doutor - Rua São João, 114 32.72091,-17.173109(Näytä kartalla)
9.4
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 valokuva
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 valokuva
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ranta
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:30 - 23:30
Lähtöpäivä:
10:30 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Pysäköintipalvelu
Patikointi
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Esteetön pysäköinti
Aurinkovarjot
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen talo
Tietoa Refúgio do Santa
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 21340/AL
Arvostelut
9.4
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Refúgio do Santa ei ole uima-allasta.
Ei, Refúgio do Santa ei tarjoa kylpylää.
Ei, Refúgio do Santa ei salli koiria.
Kyllä, Refúgio do Santa tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Refúgio do Santa ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Saccharum - Resort & Spa - Savoy Signature
Hotelli Calhetassa
8.9
Erinomainen
Alkaen 180 €
Calheta Beach - All-inclusive - Savoy Signature
Hotelli Calhetassa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 205 €
Hotel Jardim Atlantico
Hotelli Calhetassa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 127 €
Quinta Alegre
Hotelli Calhetassa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 158 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella