L'Hibiscus Rouge de Brest

Brest, 34 Rue Laennec48.39395,-4.471943(Näytä kartalla)
8.4
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 valokuva
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+1 1 valokuva
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
10:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Tenniskenttä
Savuttomia huoneita
Kalastus
Perhehuoneita
Kasino
Ilmainen pysäköinti
Internet
Melonta
Patikointi
Pyöräilymahdollisuus
Keilailu
Lämmitys
Sukellus
Ratsastus
Squash
Snorklaus
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ruokakauppa paikan päällä
Pysäköinti paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Kadunvarsipysäköinti
Lastenvaunut
Sulkapallovälineet
Väliaikaiset taidegalleriat
Stand up -komiikka
Elokuvaillat
Kävelykierrokset
Live-musiikki/esitys
Live-urheilutapahtuma (lähetys)
Jousiammunta
Aerobic
Bingo
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden makuuhuoneen huoneisto
Arvostelut
8.4
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, L'Hibiscus Rouge de Brest ei ole uima-allasta.
Ei, L'Hibiscus Rouge de Brest ei tarjoa kylpylää.
Ei, L'Hibiscus Rouge de Brest ei salli koiria.
Kyllä, L'Hibiscus Rouge de Brest tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, L'Hibiscus Rouge de Brest ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Logis Hotel Center
Hotelli Brestissä
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 54 €
ibis Styles Brest Centre Port
Hotelli Brestissä
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 96 €
ibis Brest Centre
Hotelli Brestissä
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 73 €
Kyriad Hotel Brest
Hotelli Brestissä
7.9
Hyvä
Alkaen 48 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella