Micul Castel

Bran, Str General Traian Mosoiu nr 2 Bran, Brasov45.517435,25.370685(Näytä kartalla)
9.2
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 11 11 - to, 12 1111 11 - 12 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Häämatka
Romanttinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Kolme tähteä
Lämmitetty uima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Kadunvarsipysäköinti
Esteetön pysäköinti
Pääsy avaimilla
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Double
Sviitti - Oma parveke
Arvostelut
9.2
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Micul Castel ei ole uima-allasta.
Ei, Micul Castel ei tarjoa kylpylää.
Ei, Micul Castel ei salli koiria.
Kyllä, Micul Castel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Micul Castel ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Wolf 2
Hotelli Leseet
7.4
Hyvä
Alkaen 94 €
Conacul Törzburg
Hotelli Leseet
9.8
Erinomainen
Alkaen 140 €
Transylvanian Inn
Hotelli Leseet
9.4
Erinomainen
Alkaen 93 €
Club Vila Bran
Lomakeskus Leseet
9.3
Erinomainen
Alkaen 60 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella