Bromley View Inn

Bondville, 522 VT Route 3043.155518,-72.915787(Näytä kartalla)
7.9
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 12 11 - pe, 13 1112 11 - 13 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Hiihto - Laskettelu
Tekoälyn luomaSijaitsee Bondvillessä, ajomatkan päässä hiihtokeskuksista, kuten Stratton Mountainista.
Pieni
Tekoälyn luomaTämä bed and breakfast tunnetaan mukavista huoneistaan ja maisemallisista näkymistään. Se tarjoaa rauhallisen ja rentouttavan ympäristön, täydellisen vieraille, jotka haluavat paeta kiirettä ja melua. Majatalon sijainti tarjoaa rauhallisen ympäristön.
Kolme tähteä
Tekoälyn luomaTämä aamiaismajoitus tarjoaa viihtyisän oleskelun mukavilla majoitustiloilla. Sen sijainti tarjoaa kätevän pääsyn Bromleyn nähtävyyksiin.
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Kokous-/juhlatilat
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Hiihto/laskettelu (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Biljardi
Poreallas/poreamme
Patikointi (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Lämmitys
Faksi/kopiokone
Matkatavarasäilytys
WiFi
Suksivarasto
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Hissilippujen myyntiautomaatti
Erikoisruokavalioiden menuja (pyynnöstä)
Myyntiautomaatti (välipaloja)
Yhteinen lounge/TV-tila
Pysäköinti paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Esteetön pysäköinti
Viiniä/kuohuviiniä (lisämaksu)
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Tulisija ulkona
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Classic - Neljän hengen huone
Classic - Neljän hengen huone
Classic - Neljän hengen huone
King-sviitti
Classic - Neljän hengen huone
Deluxe-perhehuone
Classic - Neljän hengen huone
Classic - Neljän hengen huone
Classic - Kolmen hengen huone
Classic - Neljän hengen huone
Queen-huone
Deluxe Queen -huone
Kahden hengen huone - Double
Deluxe King -huone
Deluxe King -huone
Arvostelut
7.9
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Bromley View Inn ei ole uima-allasta.
Ei, Bromley View Inn ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, Bromley View Inn toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, Bromley View Inn tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Bromley View Inn ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Stylish Mountain Home Near Ski, Golf + Manchester!
Loma-asunto Bondville
0.0
Alkaen 331 €
Kimpton Taconic Hotel by IHG
Lomakeskus Manchesterissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 226 €
Hampton Inn & Suites Manchester, Vt
Hotelli Manchesterissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 146 €
The Palmer House Resort, an Ascend Collection Hotel
Hotelli Manchesterissa
6.1
Rated
Alkaen 88 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella