The Retreat

Blue Ridge, 259 Hiawatha Trail34.847555,-84.356674(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
16:00
Lähtöpäivä:
11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
24h-vastaanotto
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Biljardi
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Huonetyypit
Loma-asunto
Usein kysytyt kysymykset
Ei, The Retreat ei ole uima-allasta.
Ei, The Retreat ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, The Retreat toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, The Retreat tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, The Retreat ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Comfort Inn & Suites Blue Ridge
Hotelli Blue Ridgessä
8.4
Erittäin hyvä
Alkaen 134 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella