Hotel Rouge & Deco Suites

Blackpool, 17-19 Banks Street53.822095,-3.05351(Näytä kartalla)
8.9
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 10 11 - ke, 11 1110 11 - 11 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Neljä tähteä
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa erinomaisen sijainnin ja fantastisen henkilökunnan. Siinä on mukavat sängyt ja tehokas suihku.
Ilmainen Wi-Fi
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 19:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 10:30
Tilat
Savuttomia huoneita
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Päivittäinen siivous
WiFi koko majoituspaikassa
Vartija ympäri vuorokauden
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Pieni kahden hengen huone - Double
Signature - Kahden hengen huone - Double
Superior - Kahden hengen huone - Double
Executive - Kahden hengen huone - Double
Superior - Kahden hengen huone - Double
Premium - Kahden hengen huone - Double
Premium - Kahden hengen huone - Double
Pieni kahden hengen huone - Double
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Deluxe - Kolmen hengen huone
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Deluxe ‑ Yhden hengen huone
Deluxe - Kahden hengen huone - Double
Deluxe ‑ Yhden hengen huoneTässä yhden hengen huoneessa on taulu-tv suoratoistopalveluilla ja oma kylpyhuone. Majoitusyksikössä on yksi vuode.
Pieni kahden hengen huone - Double
Deluxe King -huone
Arvostelut
8.9
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Hotel Rouge & Deco Suites ei ole uima-allasta.
Ei, Hotel Rouge & Deco Suites ei tarjoa kylpylää.
Ei, Hotel Rouge & Deco Suites ei salli koiria.
Ei, Hotel Rouge & Deco Suites ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, Hotel Rouge & Deco Suites ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Number One South Beach
Vierasmaja Blackpoolissa
9.7
Erinomainen
Alkaen 157 €
The Redstone Guesthouse
Vierasmaja Blackpoolissa
9.8
Erinomainen
Alkaen 118 €
Pembroke Hotel
Vierasmaja Blackpoolissa
10
Erinomainen
Alkaen 126 €
Boulevard Hotel
Hotelli Blackpoolissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 113 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella