Monte Castelo

Bezerros, BR-232 hotel fazenda monte castelo-8.233932,-35.67402(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväla, 07 11 - su, 08 1107 11 - 08 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Tekoälyn luomaBR-232:lla sijaitseva hotelli tarjoaa uima-allaspalvelut osana Monte Castelo -kompleksia, varmistaen pääsyn vapaa-aikaan ja rentoutumiseen.
Ilmainen Wi-Fi
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden, jonka avulla vieraat voivat helposti käyttää internetiä.
Pysäköinti
Tekoälyn luomaTässä hotellissa on ilmainen pysäköinti paikan päällä. Tämä tarjoaa vieraille helposti saatavilla olevan ja maksuttoman pysäköintivaihtoehdon oleskelunsa aikana.
Perhe
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
12:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Lemmikkieläimet sallittu
Baari
24h-vastaanotto
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Vesipuisto
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Uima-allas
Huonetyypit
Huoneisto - Pohjakerros
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Monte Castelo:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: .
Ei, Monte Castelo ei tarjoa kylpylää.
Ei, Monte Castelo ei salli koiria.
Kyllä, Monte Castelo tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Monte Castelo ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Fazenda Monte Castelo
Hotelli Bezerrosissa
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 60 €
Sr.Flat Monte Castelo
Huoneistohotelli Bezerrosissa
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 37 €
POUSADA KALUKA
Majatalo Bezerrosissa
9.2
Erinomainen
Alkaen 99 €
FLAT VILLA MONTE CASTELO
Huoneistohotelli Bezerrosissa
7.9
Hyvä
Alkaen 51 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella