Time Out

Bernkastel-Kues, Damenweg 249.91413,7.068144(Näytä kartalla)
8.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 23:59
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Ulkokalusteet
Palovaroittimet
Huonetyypit
Huoneisto - Oma terassi
Arvostelut
8.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Time Out ei ole uima-allasta.
Ei, Time Out ei tarjoa kylpylää.
Ei, Time Out ei salli koiria.
Kyllä, Time Out tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Time Out ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Wein- und Landhaus S A Prüm
Hotelli Bernkastel-Kuesissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 169 €
Märchenhotel
Hotelli Bernkastel-Kuesissa
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 128 €
Hotel Doctor Weinstube
Hotelli Bernkastel-Kuesissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 135 €
Burgblickhotel
Hotelli Bernkastel-Kuesissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 145 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella