GEA Syariah

Bengkeng, Jalan Syekh Muhammad Nawawi Albantani-6.169736,106.171639(Näytä kartalla)
6.5
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 13 10 - ke, 14 1013 10 - 14 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Budget
Tekoälyn luomaSharia-yhteensopiva majatalo. Tarjoaa mukavan ja edullisen oleskelun.
Pieni
Tekoälyn luomaTämä majatalo tarjoaa sharia-yhteensopivaa majoitusta. Se sopii matkailijoille, jotka etsivät majoitusta, joka noudattaa islamilaisia periaatteita. Majatalo on puhdas ja hyvin ylläpidetty.
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
Lähtöpäivä:
Tilat
Pysäköinti
24h-vastaanotto
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Vartija ympäri vuorokauden
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Huonepalvelu mobiilisovelluksen kautta
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Superior King -huone
Deluxe - Kahden hengen huone - Twin
Tietoa GEA Syariah
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 55900, 8120016043009
Arvostelut
6.5
Rated
Usein kysytyt kysymykset
Ei, GEA Syariah ei ole uima-allasta.
Ei, GEA Syariah ei tarjoa kylpylää.
Ei, GEA Syariah ei salli koiria.
Kyllä, GEA Syariah tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, GEA Syariah ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Swiss-Belinn Modern Cikande
Hotelli Serangissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 28 €
RedDoorz Plus near Tugu Mercusuar Anyer
Hotelli Serangissa
5.0
Rated
Alkaen 8 €
Collection O 9 Villa Ubud Anyer
Hotelli Anyer Kidulissa
0.0
Maison de Q - 2 BR at Villa Ubud B 12 Anyer
Huvilat Babagan
7.6
Hyvä
Alkaen 43 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella