Sparsh Hotel & Resort

Bareilly, Pilibhit Bypass Road28.380165,79.454906(Näytä kartalla)
6.0
Rated
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa perheille räätälöityjä mukavuuksia, kuten tilavia huoneita ja virkistystiloja, tarjoten turvallisen ja nautinnollisen ympäristön perheille rentoutumiseen ja leikkiin.
Ilmainen Wi-Fi
Tekoälyn luomaHotelli tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden. Se tarjoaa mukavan oleskelun hyvällä yhteydellä vieraille.
Pysäköinti
Tekoälyn luomaLomakeskus tarjoaa pysäköinnin. Se sopii matkailijoille, jotka etsivät pysäköintiä ja lomakeskustyylisiä mukavuuksia.
Kolme tähteä
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa mukavaa majoitusta ja standardeja lomakeskuksen mukavuuksia. Sen tavoitteena on tarjota miellyttävä oleskelu keskittyen olennaisiin palveluihin ja rentouttavaan ympäristöön.
Bisnes
Esteetön
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
12:00 - 00:00
Lähtöpäivä:
11:00 - 23:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Huonepalvelu
Kokous-/juhlatilat
24h-vastaanotto
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Bisneskeskus
Pesula
Kemiallinen pesu
Huoneita/palveluja liikuntarajoitteisille
Kampaamo/kemikaalio
Perhehuoneita
Aamiainen huoneeseen
Silityspalvelu
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Tallelokero
Äänieristys huoneissa
Faksi/kopiokone
WiFi
Allergiahuoneita
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Ilmastointi
Aurinkoterassi
Lukittavia kaappeja
Ruokakauppa paikan päällä
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lasten aterioita
Lapsille sopiva buffet
Pääsy pyörätuolilla
Hedelmiä
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Tulisija ulkona
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avaimilla
Pääsy avainkortilla
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Double
Executive-sviitti
Arvostelut
6.0
Rated
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Sparsh Hotel & Resort ei ole uima-allasta.
Ei, Sparsh Hotel & Resort ei tarjoa kylpylää.
Ei, Sparsh Hotel & Resort ei salli koiria.
Kyllä, Sparsh Hotel & Resort tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Sparsh Hotel & Resort ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Radiance
Hotelli Bareillyssä
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 25 €
Green Apple Hotel
Hotelli Bareillyssä
5.5
Rated
Super Collection O Bareilly Near Satellite Bus Stand
Hotelli Bareillyssä
7.5
Hyvä
Alkaen 21 €
Collection O Civil Lines Near Old Bus Stand Formerly Imperial
Hotelli Bareillyssä
3.7
Rated
Alkaen 12 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella