CASA VISTA HERMOSA

Banos, De las Acacias-1.388071,-78.415743(Näytä kartalla)
7.0
Hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 10 11 - ke, 11 1110 11 - 11 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Koiraystävällinen
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 19:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Kuntokeskus (lisämaksu)
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Lentokenttäkuljetus
Kalastus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Spa- ja wellness-keskus (lisämaksu)
Hieronta (lisämaksu)
Poreallas/poreamme
Melonta (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Patikointi (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Autonvuokraus
Pyöräilymahdollisuus (majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Retkipalvelu
Ratsastus (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Erillinen tupakointialue
Aurinkoterassi
Kuljetuspalvelu (lisämaksu)
Kuuma lähde (lisämaksu)
Lentokenttäkuljetus (lisämaksu)
Ruokakauppa paikan päällä
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Ulkoallas
Kylpylä (lisämaksu)
Esteetön pysäköinti
Nouto lentokentältä (lisämaksu)
Kuljetus lentokentälle (lisämaksu)
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Selkähieronta
Niskahieronta
Jalkahieronta
Parihieronta
Päähieronta
Käsihieronta
Kokovartalohieronta
Kuljetuspalvelu
Väliaikaiset taidegalleriat (lisämaksu, majoituspaikan alueen ulkopuolella)
Pubikierrokset (lisämaksu)
Kävelykierrokset (lisämaksu)
Pyöräretket (lisämaksu)
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Ensiapupakkaus saatavilla
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen talo
Arvostelut
7.0
Hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, CASA VISTA HERMOSA ei ole uima-allasta.
Ei, CASA VISTA HERMOSA ei tarjoa kylpylää.
Kyllä, CASA VISTA HERMOSA toivottaa koirat tervetulleiksi.
Kyllä, CASA VISTA HERMOSA tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, CASA VISTA HERMOSA ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Sangay Spa Hotel
Hotelli Banosissa
8.7
Erittäin hyvä
Alkaen 86 €
Samari Spa Resort
Lomakeskus Banosissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 192 €
La Posada Del Arte
Hotelli Banosissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 75 €
La Chimenea Casa De Piedad
Hotelli Banosissa
8.1
Erittäin hyvä
Alkaen 40 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella