Siam Rama9 Hotel

Bangkok, 58 Phra Ram IX 57 alley , Pattanakan Sub District Suanluang District13.743735,100.635994(Näytä kartalla)
8.0
Erittäin hyvä
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Pysäköinti
Tekoälyn luomaTämä hotelli tarjoaa majoitusta ilmaisella yksityisellä pysäköinnillä. Se varmistaa, että asiakkailla on turvallinen paikka pysäköidä ajoneuvonsa.
Kolme tähteä
Tekoälyn luomaTämä hotelli sijaitsee rauhallisella alueella ja tarjoaa ilmaisen Wi-Fi:n ja yksityisen pysäköinnin. Se on lähellä ruokapaikkoja ja 7/11-kauppaa, ja siinä on mukavat sängyt sekä ilmaista kahvia ja hedelmiä aamuisin.
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Budget
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 00:30
Lähtöpäivä:
00:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
24h-vastaanotto
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Hissi
Äänieristys huoneissa
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Erillinen tupakointialue
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
Ulkokalusteet
Vartija ympäri vuorokauden
Pääsy avainkortilla
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Deluxe - Kahden hengen huone - Double - ParvekeTässä ilmastoidussa kahden hengen huoneessa on taulu-tv kaapelikanavilla, oma kylpyhuone ja parveke. Majoitusyksikössä on yksi vuode.
Deluxe - Kahden hengen huone - Twin
Neljän hengen huone - Oma parveke
Standard King ‑huone
Tietoa Siam Rama9 Hotel
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 163/2568
Arvostelut
8.0
Erittäin hyvä
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Siam Rama9 Hotel ei ole uima-allasta.
Ei, Siam Rama9 Hotel ei tarjoa kylpylää.
Ei, Siam Rama9 Hotel ei salli koiria.
Kyllä, Siam Rama9 Hotel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Siam Rama9 Hotel ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
E11 Hotel - BTS Punnawithi
Hotelli Amphoe Phra Khanongissa
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 21 €
Diya Hotel Bangkok
Hotelli Amphoe Phra Khanongissa
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 21 €
Moon House BKK Room 3B
Huoneistot Amphoe Phra Khanongissa
9.5
Erinomainen
Pentafield City Residence
Huoneistot Amphoe Phra Khanongissa
8.2
Erittäin hyvä
Alkaen 23 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella