Lighthouse Golf Private Villa

Balchik, Lighthouse Golf & Spa Resort, Villa F9 F943.409627,28.198987(Näytä kartalla)
hotel photo
hotel photo
Tulopäivä - Lähtöpäiväke, 14 10 - to, 15 1014 10 - 15 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Luksus
Uima-allas
Ulkouima-allas
Pysäköinti
Ulkouima-allas
Tietoa Lighthouse Golf Private Villa
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: NA
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Lighthouse Golf Private Villa:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Lighthouse Golf Private Villa ei tarjoa kylpylää.
Ei, Lighthouse Golf Private Villa ei salli koiria.
Kyllä, Lighthouse Golf Private Villa tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Lighthouse Golf Private Villa ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Hotel Mistral
Hotelli Balchikissa
8.9
Erinomainen
Alkaen 79 €
Regina Maria Spa Design Hotel
Hotelli Balchikissa
9.2
Erinomainen
Alkaen 86 €
Royal Bay Resort & Aqua Park - All Inclusive and Free beach accsess
Hotelli Balchikissa
8.3
Erittäin hyvä
Alkaen 126 €
Hotel Elit Palace and SPA
Hotelli Balchikissa
7.6
Hyvä
Alkaen 110 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella