No 1 Chapel Row

Bakewell, 1 Chapel Row53.211163,-1.674613(Näytä kartalla)
9.6
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Pieni
Neljä tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 22:00
Lähtöpäivä:
10:00
Tilat
Pysäköinti
Tenniskenttä
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Melonta
Patikointi
Pyöräilymahdollisuus
Lämmitys
Ratsastus
WiFi
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
WiFi koko majoituspaikassa
Maksullinen WiFi
Ulkokalusteet
Fitness
Palovaroittimet
Palosammuttimet
Ensiapupakkaus saatavilla
Mahdollisuus maksaa muuten kuin käteisellä
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Kolmen makuuhuoneen mökki
Arvostelut
9.6
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, No 1 Chapel Row ei ole uima-allasta.
Ei, No 1 Chapel Row ei tarjoa kylpylää.
Ei, No 1 Chapel Row ei salli koiria.
Ei, No 1 Chapel Row ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, No 1 Chapel Row ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
The Rutland Arms Hotel, Bakewell, Derbyshire - The Coaching Inn Group
Hotelli Bakewellissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 162 €
Bagshaw Hall
Vierasmaja Bakewellissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 179 €
The Lathkil Hotel
Hotelli Bakewellissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 128 €
Stanton House Annex
Vierasmaja Bakewellissa
9.2
Erinomainen
Alkaen 268 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella