LE RUBAN BLEU FACE A LA MER

Arromanches-les-Bains, 32 Avenue du Torpilleur la Combattante49.336432,-0.628332(Näytä kartalla)
9.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 16 10 - la, 17 1016 10 - 17 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Vain Aikuisille
Pieni
Tennis
Neljä tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
17:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
10:00 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Tenniskenttä
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Ranta
Kävelykierrokset
Paikallista kulttuuria koskeva kierros tai kurssi
Pääsy avaimilla
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Kuitti saatavilla
Huonetyypit
Juniorsviitti - Merinäköala
Arvostelut
9.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, LE RUBAN BLEU FACE A LA MER ei ole uima-allasta.
Ei, LE RUBAN BLEU FACE A LA MER ei tarjoa kylpylää.
Ei, LE RUBAN BLEU FACE A LA MER ei salli koiria.
Kyllä, LE RUBAN BLEU FACE A LA MER tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, LE RUBAN BLEU FACE A LA MER ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Les Villas d'Arromanches, Teritoria
Hotelli Arromanches-les-Bainsissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 93 €
Hotel De Normandie
Hotelli Arromanches-les-Bainsissa
7.7
Hyvä
Alkaen 68 €
Hôtel De La Marine
Hotelli Arromanches-les-Bainsissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 97 €
DDay Aviators Le Manoir
Vierasmaja Arromanches-les-Bainsissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 142 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella