Spring Hotel

Ap An My, No. 22, Residential area 324, 30-4 St., Xuan Khanh Ward, Ninh Kieu Dist.10.023802,105.771378(Näytä kartalla)
9.0
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväma, 09 11 - ti, 10 1109 11 - 10 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Perhe
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00
Lähtöpäivä:
12:00
Tilat
Pysäköinti
Ravintola
Baari
24h-vastaanotto
Puutarha
Pesula
Kemiallinen pesu
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Tallelokero
Valuutanvaihto
Autonvuokraus
Matkatavarasäilytys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Erillinen tupakointialue
Concierge-palvelu
Yksityinen sisään-/uloskirjautuminen
Jaettu keittiö
Yhteinen lounge/TV-tila
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
WiFi koko majoituspaikassa
Kadunvarsipysäköinti
Kahvila paikan päällä
Kuljetuspalvelu
Paikallista kulttuuria koskeva kierros tai kurssi
Vartija ympäri vuorokauden
Arvostelut
9.0
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Spring Hotel ei ole uima-allasta.
Ei, Spring Hotel ei tarjoa kylpylää.
Ei, Spring Hotel ei salli koiria.
Kyllä, Spring Hotel tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Spring Hotel ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
An Hotel Can Tho
Hotelli Ap An My
0.0
SAMPAN hOUSE
Hotelli Ap An My
0.0
Sunny House Hostel
Hostelli Ap An My
0.0
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella