Le Cardinal B&B

Annebault, 1, route de Dives49.255631,0.055357(Näytä kartalla)
8.9
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+4 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväti, 10 11 - ke, 11 1110 11 - 11 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Budget
Pieni
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
17:00 - 19:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Ulkokalusteet
Palovaroittimet
Videovalvonta yleisissä tiloissa
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Double
Kahden hengen huone - Double
Kahden hengen huone - Twin
Kahden hengen huone - Double
Yhden makuuhuoneen lomamökki
Kahden hengen huone - Double
Arvostelut
8.9
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Le Cardinal B&B ei ole uima-allasta.
Ei, Le Cardinal B&B ei tarjoa kylpylää.
Ei, Le Cardinal B&B ei salli koiria.
Kyllä, Le Cardinal B&B tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Le Cardinal B&B ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Le Cottage Normand
Loma-asunto Annebault
8.0
Erittäin hyvä
Alkaen 52 €
La cabane du Cardinal
Kartano Annebault
9.5
Erinomainen
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella