CyberHostel Almada

Almada, R. Dom Pedro de Almeida Portugal 10B 10B38.673883,-9.157833(Näytä kartalla)
9.6
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Ilmainen Wi-Fi
Pieni
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
14:00 - 20:00
Lähtöpäivä:
10:00 - 11:00
Tilat
Pelihuone
Internet
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Iltaviihdettä
WiFi koko majoituspaikassa
Happy hour
Huonetyypit
Kerrossänkypaikka yhteisessä makuusalissa - Unisex
Kerrossänkypaikka yhteisessä makuusalissa - Unisex
Tietoa CyberHostel Almada
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: 171318/AL
Arvostelut
9.6
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, CyberHostel Almada ei ole uima-allasta.
Ei, CyberHostel Almada ei tarjoa kylpylää.
Ei, CyberHostel Almada ei salli koiria.
Ei, CyberHostel Almada ei tarjoa pysäköintimahdollisuutta.
Ei, CyberHostel Almada ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Mercure Lisboa Almada
Hotelli Almada
8.8
Erinomainen
Alkaen 91 €
Almada Villa
Vierasmaja Almada
9.3
Erinomainen
Alkaen 73 €
HI Almada - Pousada de Juventude
Hostelli Almada
6.8
Rated
Alkaen 49 €
Apartamento Herdade Aroeira, Praia, Golfe perto Lisboa
Huoneistot Almada
8.5
Erittäin hyvä
Alkaen 181 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella