Le Studio d'Instant Nature

Alexain, Le Studio La Maillardière48.222751,-0.753507(Näytä kartalla)
9.2
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväpe, 13 11 - la, 14 1113 11 - 14 11
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Vain Aikuisille
Pieni
Kolme tähteä
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 18:00
Lähtöpäivä:
08:00 - 11:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Puutarha
Terassi
Savuttomia huoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Lämmitys
WiFi
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)
Aurinkoterassi
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Lautapelejä/palapelejä
Ulkokalusteet
Piknik-alue
Varashälytin
Palovaroittimet
Videovalvonta majoituspaikan ulkopuolella
Palosammuttimet
Ensiapupakkaus saatavilla
Huonetyypit
Kahden hengen huone - Double - Oma terassi
Arvostelut
9.2
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Ei, Le Studio d'Instant Nature ei ole uima-allasta.
Ei, Le Studio d'Instant Nature ei tarjoa kylpylää.
Ei, Le Studio d'Instant Nature ei salli koiria.
Kyllä, Le Studio d'Instant Nature tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Le Studio d'Instant Nature ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
L'Atelier des hirondelles
Loma-asunto Alexain
0.0
Gîte de Montgiroux, jusqu'à 5-6 personnes
Loma-asunto Alexain
10
Erinomainen
Le Moulin neuf
Loma-asunto Alexain
9.8
Erinomainen
Alkaen 103 €
Petit Marigny - Belle maison pour 10 voyageurs
Loma-asunto Alexain
9.0
Erinomainen
Alkaen 243 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella