Deem view

Al-Ain, 2JPH+5W - الظاهرة - الملاليح - أبو ظبي24.033063,55.637521(Näytä kartalla)
8.8
Erinomainen
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
hotel photo
+5 valokuvaa
Tulopäivä - Lähtöpäiväto, 15 10 - pe, 16 1015 10 - 16 10
1 Huone2 Vierasta
Tiedot
Kategoriat
Uima-allas
Ulkouima-allas
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti
Pieni
Ulkouima-allas
Tulopäivä - Lähtöpäivä
Tulopäivä:
15:00 - 16:30
Lähtöpäivä:
11:30 - 12:00
Tilat
Pysäköinti
Lemmikkieläimet sallittu
Terassi
Savuttomia huoneita
Perhehuoneita
Ilmainen pysäköinti
Internet
Nopea sisään-/uloskirjautuminen
Lämmitys
WiFi
Ulkouima-allas
Ilmainen WiFi-internetyhteys
Ilmastointi
Aurinkoterassi
Ulkouima-allas (ympärivuotinen)
Iltaviihdettä
Päivittäinen siivous
Pysäköinti paikan päällä
Oma pysäköintialue
WiFi koko majoituspaikassa
Vesiliukumäki
Lautapelejä/palapelejä
Lasten ulkopelivälineitä
Uima-allas näköalalla
Lämmitetty uima-allas
Pulahdusallas
Aurinkotuolit
Aurinkovarjot
Ulkokalusteet
Lastenallas
Vartija ympäri vuorokauden
Uima-allas
Ruoka voidaan toimittaa majoitustiloihin
Henkilökunta seuraa paikallisten viranomaisten turvallisuusohjeita
Yhteiskäytössä olevat paperitavarat, kuten painetut ruokalistat sekä lehdet, kynät ja paperi, on poistettu
Käsihuuhde majoitustiloissa ja muilla olennaisilla alueilla
Mahdollisuus tarkastaa asiakkaiden terveys
Kuitti saatavilla
Majoituspaikan siivoamisesta vastaavat ammattitaitoiset siivousalan yritykset
Huonetyypit
Lomamökki
Tietoa Deem view
Rekisterin tai lisenssin tai ilmoituksen numero: PER12345678
Arvostelut
8.8
Erinomainen
Usein kysytyt kysymykset
Kyllä, Deem view:ssä on uima-allas/altaita, jotka kuuluvat yhteen tai useampaan seuraavista luokista: Ulkouima-allas.
Ei, Deem view ei tarjoa kylpylää.
Ei, Deem view ei salli koiria.
Kyllä, Deem view tarjoaa pysäköintimahdollisuuden.
Ei, Deem view ei ole kuntosalia.
Sijainti
Lisää vaihtoehtoja
Radisson Blu Hotel & Resort, Al Ain
Lomakeskus Al Ainissa
9.1
Erinomainen
Alkaen 80 €
Telal Resort Al Ain
Lomakeskus Al Ainissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 113 €
Al Ain Rotana
Hotelli Al Ainissa
8.8
Erinomainen
Alkaen 74 €
Ayla Grand Hotel
Hotelli Al Ainissa
8.6
Erittäin hyvä
Alkaen 67 €
7,258,491
Hotellit
60
Kategoriat
49,804
Alueet
208,995
Kaupungit
Säästä enemmän sovelluksella